Společnost Sony spustila vlastní internetový obchod Sony Store Online

Společnost Sony spustila vlastní internetový obchod Sony Store Online

Konec předvánočním stresům a čekání ve frontách. Od teď si můžete všechny produkty Sony objednat v Sony Store online z pohodlí vašeho domova. Spolu s tím získáváte možnost předobjednat si na nejžhavější novinky, sestavit si vlastní konfiguraci notebooku nebo využít 30-denní záruku na vrácení zboží a dopravu zdarma.

Letos značka Sony VAIO slaví výročí 10 let na českém trhu. U této příležitosti byl na www.sony.cz spuštěn unikátní internetový obchod Sony Store Online. Díky němu si můžete pohodlně a rychle objednat produkty Sony a navíc využít exkluzivních nabídek, které nejsou u jiných prodejců dostupné. Najdete zde nejširší sortiment produktů Sony, včetně exkluzivních modelů a příslušenství. Pokud sháníte pro sebe třeba fotoaparát nebo pro někoho dárek není nic jednoduššího než se připojit k internetu a pohodlně vybírat. Doručení je zdarma. Pokud se dárek nelíbí nebo nehodí, máte 30-denní záruku na vrácení zboží. Sony myslí i na studenty, pro něž je na stránkách určena speciální edukativní sekce.

Další výhody Sony Store Online jsou exkluzivní nabídky. Jednou z nich je, že si můžete nechat nakonfigurovat notebook dle svých potřeb a představ. Vyberte si procesor, kapacitu operační paměti, velikost pevného disku a samozřejmě operačního systému. Chybět nemůže ani výběr mezi barvami. Chcete mít na notebooku nebo tabletu od Sony své jméno nebo nějaký originální nápis? Není problém. Brzy bude možné si vybrat libovolný text a nechat si jej vygravírovat. Možnost sestavit si notebook přímo na míru je v současné době u modelů z řad Sony VAIO® Duo 13, VAIO® Pro a VAIO® Fit E i u konvertibilních novinek VAIO® Fit Multi-flip a VAIO® Tap 11.

Lámete si hlavu s vánočním dárkem? Pohodlně se usaďte, zapněte internet a podívejte se na Sony Store Online. Určitě něco vyberete. Zdarma vám produkt doručí a můžete tak snadno a rychle rozdávat radost. A když se s dárkem netrefíte, nezoufejte. Do 30 dnů ho můžete bez obav vrátit.

Témata článku: Tiskové zprávy