Stránka

Přečtěte si o tématu Stránka. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Stránka, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Stránka.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Facebook experimentuje s tím, co máte a nemáte vidět

Facebook experimentuje s tím, co máte a nemáte vidět

** Kdo má vlastně kontrolu nad tím, co vidíte na Facebooku ** Je to ještě vůbec uživatel ** Nebo má veškerou moc Facebook?

David Polesný

Český seznam webů, které nesmíte vidět, má první cíl

Český seznam webů, které nesmíte vidět, má první cíl

** Na seznam zakázaných hazardních webů se dostaly první stránky ** Operátoři je musí do dvou týdnů zablokovat ** Půjde to obejít?

David Polesný | 12

24.11.2003 11:05 Stránka ACBSD.com opět aktualizována o nové indície

24.11.2003 11:05 Stránka ACBSD.com opět aktualizována o nové indície

Úvodní stránka serveru acbsd.com, který je součástí letošní Nokia Game, byla aktualizována o flashový obrázek, který není jen tím, čím se na první pohled zdá být. Ukrýva texty, odkazy, zvukové soubory a další zajímavosti. Hráč Petrův na své stránce sepsal kompletní rozbor toho, co v obrázku najdeme. Neváhejte a přesvěčte se sami, co vše se dá v jednom jediném obrázku objevit!

Medvídek | 1

17.11.2003 Stránka acbsd.com je v provozu

17.11.2003 Stránka acbsd.com je v provozu

Na první pohled se to nemusí zdát, ale obrázek na adrese acbsd.com, tvářící se jako běžné hlášení o nenalezené stránce, hráče Nokia Game opravdu neoklame. Na stránce najdeme odkaz na tuto podstránku: acbsd.com/135197330/index.htm. Číslo 135197330 se objevilo již v druhé MMS, kterou jsme našli v emailových schránkách. Na stránce najdeme vedle obrázku také skrytý text: BTW: who_is_zwarte_bea?. Co si o obsahu této stránky myslíte? Podělte se s námi o vaše spekulace. Za tip děkujeme hráči Petrův. Díky.
Aktualizováno: Skrytý text s otázkou: "Kdo je zwarte_bea?" odkazuje na hráče zwarte_bea, který je také registrován na fan stránkách nokia-game.com o čemž se můžete přesvědčit zde. Letos to vypadá na docela velkou snahu pořadatelů Nokia Game infiltrovat se mezi hráče a dávat nám velkou řadu provokativních otázek, ať máme o čem přemýšlet.

Medvídek | 6

16.11.2001 13:10 Stránka Islands oficiálně oznámena

16.11.2001 13:10 Stránka Islands oficiálně oznámena

Navštivte www.nokiagame.com/islands nejpozději do pondělí 19. listopadu do 12:00. Vaše příjemná, pohodlná cesta autobusem po Evropě je u konce: stráže Tragaminu jsou blízko. Dorazili jste do Brindisi, je čas vydat se na vodu. Po následující tři dny se budete potýkat z přepravou Tónu na čekající loď Genevy pomocí vysoce moderního zvukového katapultu. Skutečně máte na to, zachránit budoucnost her? Zdá se, že to brzy zjistíme. Máte čas do pondělí 19. listopadu do 12:00 na to, abyste nahráli maximální skóre ve hře „Sound Sling Pro“. Nyní navštive adresu www.nokiagame.com/islands a začněte hrát. Hodně štěstí!

Medvídek | 44

16.11.2001 13:00 Další stránka je nokiagame.com/ISLANDS

16.11.2001 13:00 Další stránka je nokiagame.com/ISLANDS

Právě byla otevřena další herní stránka s víkendouvou hrou. Čas pro její absolovování máte do pondělí 12:00. www.nokiagame.com/ISLANDS.
Po několik dalších dní bude vaším úkolem přepravovat Tón přes ostrovy Egejského souostroví. Pamatujte při tom na jedno: je důležité, abyste udrželi skupinu co nejdéle pohromadě. Pokud se na delší dobu rozdělí, může Tón slábnout... a možná se dokonce vytratí.

Medvídek | 53

9.11.2001 13:00 Stránka "tunnels" uzavřena, co bude dál?

9.11.2001 13:00 Stránka "tunnels" uzavřena, co bude dál?

Je to už hodina, co byly uzavřeny stránky nokiagame.com/tunnels. Všichni si teď kladou otázku: "Co bude dál?" Oficiální herní stránky zmiňují následující: "Víkendy Nokia Game od pátečního odpoledne do pondělního rána budou vyhrazeny online internetovým hrám, které prověří vaši zručnost a taktické schopnosti." Nezbývá nám, než počkat na další informace od Genevy a těšit se na víkend. Co si myslíte, že bude následovat? Podělte se o své názory v naší diskuzi.

Medvídek | 6

11.10.2001 20:30 CBI AWARDS stránka mimo provoz

11.10.2001 20:30 CBI AWARDS stránka mimo provoz

Před několika dny jsme vás odkazovali na zajímavou stránku www.cbi-awards.com, která v kostce shrnovala loňskou Nokia Game a lidé, kteří hru dosud nehráli, měli možnost udělat si alespoň trošičku představu o tom, co můžou očekávat letos. Jak uvedly stránky nokia-game.com, cbi-awards.com je z neznámých důvodů mimo provoz. Přichystali jsme proto pro vás zálohu cbi-awards.com na našem serveru.

Medvídek

1.10.2001 Stránka nokia.de odhalila design letošní hry

1.10.2001 Stránka nokia.de odhalila design letošní hry

Zajímá vás, jak budou upřibližně vypadat letošní stránky. Chcete alespoň trošičku nakouknout pod pokličku tvůrců letošního hnokiagame? Na německé stránce firmy nokia se objevilo několik screenshotů z připravovaných stránek. Údajně finální podoba nemusí být naprosto shodná s tím, co máme možnost na obrázcích vidět, ale pro základní představu to jistě postačí. Zajímavý je obrázek zobrazující nokiagame chat. Uvidíme, čeho se nakonec ve hře dočkáme. Registrační stránky se nám otevřou tento čtvrtek. Samotná první stránka hry o měsíc později.

Medvídek