Světoběžník

Přečtěte si o tématu Světoběžník. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Světoběžník, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Světoběžník.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Nokia E5: levnější sestra (test)

Nokia E5: levnější sestra (test)

Nokia E5 nabízí plnou pracovní výbavu s hardwarovou QWERTY klávesnicí. Zaujme i cenou, ale jak si stojí v konkurenci z vlastní stáje?

Ján Trangel | 32

Asus P750: podnikatel v teplácích (test)

Asus P750: podnikatel v teplácích (test)

Nový topmodel od Asusu vyráží do boje v plné polní. Silná data, WiFi, GPS, vysoký výkon a ke všemu přidává klávesnici navrch.

Martin Herodek | 54

Motorola i930: smartphone těžké váhy (první pohled) | Zdroj: wikipedia

Motorola i930: smartphone těžké váhy (první pohled)

Americký operátor Sprint Nextel uvedl na trh novinku od Motoroly s označením i930. Je to chytrý telefon postavený na operačním systému Microsoft Windows Mobile 2003 SE a je určen nejen pro specifickou síť iDEN, ale také pro evropský standard GSM.

Michal Hron | 4

PalmOne Treo 650: splní všechna očekávání?

PalmOne Treo 650: splní všechna očekávání?

Firma PalmOne známá spíše z odvětví kapesních počítačů se chystá na náš trh uvést dalšího zástupce svých komunikátorů Treo s označením 650. Zda ale splní očekávání nejen majitelů jeho předchůdce je hlavní otázkou dnešního článku.

Michal Hron | 173

Nové Motoroly: podrobné informace | Zdroj: wikipedia

Nové Motoroly: podrobné informace

Od října se začnou na pultech obchodů objevovat nové mobily od Motoroly. Bude jich hodně, budou hezké a dostatečně vybavené na to, aby si získaly i vaše sympatie. Připravili jsme velmi podrobné informace.

Marek Turoň | 43

BodyCom: kreditka s mobilem a kapesním počítačem

BodyCom: kreditka s mobilem a kapesním počítačem

Od kreditní karty se liší tím, že má velký displej, umí telefonovat, má v sobě kapesní počítač a ovládá to prohlížeč Internetu hlasem. Co je to?

Jiří Kuruc | 7

Nokia 8890 – stříbrný světoběžník

Nokia 8890 – stříbrný světoběžník

Nokia 8890 není nijak nový mobil. Vychází z modelu 8850, umí však volat i z Ameriky. Pokud máte rádi malé stříbrné mobily a potřebujete se dovolat i ze zemí za velkou louží, je 8890 pro vás.

Jiří Kuruc | 15