T-Mobile jako první v Evropě spouští Mood Presence

T-Mobile zpříjemňuje zákazníkům čas strávený na Značkových prodejnách T-Mobile pomocí smyslového marketingu již několik let, a tak si v nich mohou poslechnout speciálně sestavený playlist nebo na 16 z nich rozpoznat vůni bílého čaje. K těmto službám přibude od příštího týdne ale novinka, kterou operátor spouští jako první v celé Evropě: služba Mood Presence využívající samoobsluhy Můj T-Mobile. Každý, kdo si od půlky dubna na jakékoli značkové prodejně otevře aktualizovanou verzi aplikace Můj T-Mobile, uvidí nejen speciální nabídku ušitou na míru pro konkrétní prodejnu, ale získá i drobný dárek.

„Potvrzujeme svou pozici předního inovátora mezi českými operátory a opět jako první přicházíme s novou technologií. V tomto případě jde o nový marketingový nástroj, který nám pomáhá lépe cílit na relevantní skupinu zákazníků. Využijeme tímto způsobem například i nábor na konkrétní prodejnu, můžeme také upozornit na slevy, speciální nabídky dané provozovny a další zajímavé akce,“ uvádí Michal Dvorský, ředitel rezidentního prodeje T-Mobile.

„S rostoucím počtem mobilních zařízení v celé Evropě je potřeba přizpůsobit i komunikaci na zákazníky a rozšířit interakci s nimi i na další kanály. Jsme velice rádi, že mezi naše klienty využívající tento inovativní způsob zákaznické zkušenosti prostřednictvím vybrané aplikace po Nike v Australii, Office Depot, Food Lion a Belk v USA nově přibyl první klient v Evropě – T-Mobile Czech Republic,“ říká Ken Eissing, President in Store Media, Mood Media.

Komunikaci přes zvolenou aplikaci lze cílit na konkrétní prodejnu, ale i plošně na celou ČR. Technicky to funguje velmi jednoduše – zákazník si na Značkové prodejně spustí nejnovější verzi aplikace Můj T-Mobile, ta aktivuje na 5 vteřin mikrofon, a na základě lidským uchem neslyšitelné zvukové stopy v playlistu dané prodejny zobrazí lokalizovanou nabídku. Služba poběží od poloviny dubna na zařízeních s os Andriod, od začátku května pak bude připravena i pro iOS.

Další článek: Velká věc pro virtuální realitu: Gear VR nahrává video

Témata článku: Tiskové zprávy