T-Mobile od srpna zdraží některé služby. Čtěte dnes a možná ušetříte

T-Mobile od srpna zdraží některé služby. Čtěte dnes a možná ušetříte

Po květnové kauze tiché blokace dat zákazníkům s nízkými tarify přichází na konci června T-Mobile s oznámením, že zdražuje tzv. doplňkové služby. První změna se dotkne těch, kteří nemají přístup k internetu nebo z nějakého důvodu chtějí tištěné vyúčtování. Ti budou od srpna místo dosavadních 19,15 Kč platit 29 Kč za každé vyúčtování.

V této souvislosti operátor zdůrazňuje, že poplatek lze ušetřit díky elektronickému vyúčtování, které vyhovuje i požadavkům finančních úřadů a je zdarma. T-Mobile dále slibuje, že zákazníci, jimž kvůli zdražení vznikne nárok na předčasné ukončení smlouvy, budou informováni relevantními kanály.

Klepněte pro větší obrázek
Hýbaní s cenami u operátorů zpravidla znemané směrem vzhůru, máte-li například starou SIM, máte ještě čas na bezplatnou výměnu (obr.: t-mobile.cz)

Operátor dále navýší poplatek za tzv. Expresní platbu – tedy úhradu vyúčtování na prodejnách. Z aktuálních 85 Kč se vyšplhá na 99 Kč. I nyní operátor říká, že nic takového vás nikdy nemusí potkat, jelikož existuje dalších šest způsobů úhrady faktur, které nic nestojí: platební kartou online, inkaso, platba QR kódem z aplikace mobilního bankovnictví vybraných bank, převodem z účtu, poštovní poukázkou či vklad v bance. Přehled způsobů najdete zde.

Poslední úpravou je zpoplatnění výměny SIM karty. Dosud mají zákazníci tuto službu k dispozici zcela zdarma, nově bude výměna stát 99 Kč, vyjma výměny vadné karty nebo nejstarších typů za SIM s podporou LTE. Více najdete na adrese t-mobile.cz/zmeny.

Témata článku: T-Mobile, Nákup a ceny, Hospodaření a finance, Mobil, Inkaso, První změna

59 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Arismendo 9. 6. 2016 16:55:53
    To je jednoduché Mareš je v balíku může dražit sám nikdo nic nezjistí...
  • Inge Wyotrz 29. 6. 2015 19:33:13
    T-mobile by měl zdražit ještě více, kdyby to záleželo na mne, tak by...
  • sadrovnik 29. 6. 2015 14:25:22
    Je to banda zlodějská a další důvod proč je poslat k šípku !!!!!! Radek...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení