T-Mobile přináší unikátní on-line půjčovnu počítačových her

Hrajete občas počítačové hry a nechcete si kupovat drahé originální balení? Právě pro vás je určena nová služba T-Mobilu.

T-Mobile na čtvrteční tiskové konferenci představil unikátní službu, kterou bychom u telekomunikačního operátora asi jen tak nečekali. Tou službou je on-line půjčovna počítačových her (pozor, nikoliv her pro konzole), kterou jste u žádného jiného poskytovatele neměli šanci dosud spatřit. Půjčovna je přístupná zákazníkům všech operátorů, dle vybraného balíčku můžete platit 99, 199 a 299 Kč měsíčně za přístup ke stovkám her. Aktuálně jich T-Mobile má v půjčovně něco přes 300 kusů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Z tiskové konference jsme si odnesli stíratelný kupon pro vyzkoušení půjčovny

Počítačové hry T-Mobile rozhodně neřadí na vedlejší kolej, možná znáte jeho herní časopis Frag, který vychází od roku 2007. Počítačové hry se navíc těší dobré popularitě, celosvětové tržby za rok 2009 oproti roku předchozímu stouply o 3 %. T-Mobile mírný vzestup tržeb chce podpořit dalším kanálem, zmíněnou on-line půjčovnou.

Půjčovna není primárně určena pařanům, ti si pořídí originální balení, nýbrž občasným hráčům, kteří nemusejí hry zdlouhavě kupovat apod. Podmínkou vstupu do půjčovny je registrace hráčského účtu (lze tak využít na více počítačích), stabilní internetové připojení a instalace aplikace Frag Player. Nový herní portál Frag.cz sdružuje počítačové i mobilní hry, hráčské komunity a profily, rovněž nabízí hodnocení her a žebříčky.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Součástí nabídky je 7 dní na vyzkoušení půjčovny bez dalších závazků

T-Mobile pro hráče nachystal trojici balíčků dle počtu a typu dostupných her. Za 99 Kč měsíčně pro balíček Relax si zahrajete stovku logických a jednodušších her, jako je Sudoku, různé karty apod. Při zaplacení 199 Kč měsíčně budete mít navýběr z 200 her a půjde o závodní, detektivní, farmářské a podobné tituly, hledejte název balíčku Odvaz. Nejdražší balíček Naplno stojí 299 Kč měsíčně a umožní hrát střílečky a strategie, RPG – Tomb Raider, Plants vs. Zombies, Hitman atd.

Jak probíhá platba? Za základní balíček lze zaplatit Premium SMS v ceně 99 Kč, to je její maximální použitelná hodnota. Pro nejlevnější balíček i ostatní dva se nabízí i platba kartou, zákazníkům T-Mobilu se částka může strhnout z účtu předplacenky nebo načíst k měsíční faktuře. Pokud zakoupíte speciální kupon se stíratelným kódem, stačí jej opsat na portál Frag.cz a hrát.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Aplikace Frag Player s animovanými nabídkami, žebříčky, hodnoceními a dalšími informacemi

Instalace Frag Playeru je jednoduchá, umožňuje načítání přehledů her s různým tříděním. Přehledně vidíte, které hry jsou stažené v počítači a lze je rovnou hrát apod. Zajímavou funkcí je to, že během stahování hry do počítače ji již lze začít hrát. Rovněž Frag Player poradí s hardwarovou náročností, stačí sledovat příslušné ikony a číst zobrazované informace. Počítá se s opakovaným stahováním (při reinstalaci počítače, na více počítačů apod.), hry se řídí uživatelským účtem, nikoliv počítačem.

Nabídka her by se měla v půjčovně stále rozrůstat, bude se měnit dle zájmu hráčů, nepopulární tituly tak časem zmizí. Jako bonus T-Mobile nachystal jeden týden hraní zdarma pro nové zákazníky, stačí vybrat balíček a máte jej na 7 dní zdarma, poté jej nemusíte platit a dál používat. V případě jeho zaplacení se nejdřívě spotřebovává 7 dní zdarma a poté začíná běžet měsíční doba pro hraní.

Diskuze (13) | Garmin GPSMap 62: legenda pokračuje

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobilní hry, Počítač, Mobil, Základní balíček

Určitě si přečtěte

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

** Nokii 5 nebo jeden z dalších devíti telefonů nabízí T-Mobile od 1 Kč ** Samozřejmě musíte upsat duši na dvě léta s tarifem Mobil ** Akce platí do konce února 2018 i pro přechod z Twistu na paušál

Dnes | Pospíšil Aleš | 4

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

13.  1.  2018 | E15.cz , Gallistl Vladan | 11

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

Mobilní internet u nás není až tak drahý. ...když se srovnáme s Uzbekistánem a Nigérií

** Čeští operátoři jsou drazí zhruba stejně jako britští či němečtí ** Za data si nechají pořádně zaplatit v zemích Beneluxu ** Nejhůř je na tom Afrika, na „giga“ tam trhnou skoro 1 000 Kč

27.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 42

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

** Selfíčko s dárečkem jedině přes messenger a přes Wi-Fi ** Nejvíce volali, SMSkovali a datovali zákazníci T-Mobilu ** Průměrná hodnota přenesených dat na SIM se pohybuje od 40 do 60 MB

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 17