t-music chart: s novou tváří v novém čase

t-music chart: s novou tváří v novém čase

Největší a zároveň jediná hitparáda v České republice, kterou lze naladit v televizi, rádiu i na internetu, přichází v lednu s řadou novinek. Nejen, že ji uvádí nová moderátorka Marcela Skřivánková, ale mění se i vysílací čas hitparády. Premiéra se posouvá z pátečního na čtvrteční podvečer.

Televizní premiéru t-music chart tak budou moci sledovat diváci vždy ve čtvrtek od 18,00 hodin na TV ÓČKO. Repríza obsadí vysílání v sobotu od 13,00 a v neděli od 20,00 hodin. Další novinkou televizní podoby t-music je osoba hlavního průvodce „Post moderátorky obsadila Marcela Skřivánková – teprve 23letá nadějná a neokoukaná tvář,“ uvádí Zuzana Kadlečková, manažerka sponzoringu T-Mobile.

Novinky se však netýkají jen televizní, ale i rozhlasové podoby hitparády. Žebříček nejpopulárnějších hitů si fanoušci budou moci naladit na Evropě 2 taktéž každý čtvrtek mezi 18. a 20. hodinou, reprízu pak v neděli od 18,00 hodin. Posluchači se mohou těšit na živé vysílání, které bude mít na starosti i nadále Libor Bouček.

Dvouhodinová hitparáda je složená z dvacítky postupujících klipů a čtyř novinek. Pořadí hitů určují sami diváci a posluchači svými hlasy. Novinkou v pravidlech hitparády pro rok 2009 je ukončení SMS hlasování. V novém roce mohou fanoušci podpořit své oblíbence pouze prostřednictvím webu www.t-music.cz, a to zdarma.

Další článek: Výrobci navigací a jejich blogy

Témata článku: Tiskové zprávy