Tarifon – nový cenový srovnávač telekomunikačních tarifů

Tarifon – nový cenový srovnávač telekomunikačních tarifů

Tarifon, nejúplnější on-line srovnávač mobilních, internetových a pevných tarifů v ČR, spouští několik nových služeb. Přidává porovnávání cen mobilních a pevných hovorových tarifů s cenami za volání po internetu (VoIP) a srovnání cen za volání do zahraničí. Chytrý hlídač Můj tarif automaticky porovnává údaje o mobilním provozu uživatele s aktuálními tarify operátorů a každý měsíc upozorní uživatele mailem, objeví-li výhodnější tarif.

Díky službě Můj tarif už nemusí zákazníci zůstávat na méně výhodných tarifech kvůli chybějícím informacím od poskytovatelů služeb. Srovnání mobilních a běžných telefonních tarifů s voláním po internetu pak ukazuje na možnost úspor za volání také prostřednictvím internetu. Kupříkladu cenové rozpětí u volání do zahraničí dosahuje až několik set procent v závislosti na použitém způsobu volání, tarifu a operátorovi.

Kalkulátor a srovnávač tarifon trvale monitoruje a objektivně zpracovává ceny základních telekomunikačních služeb v ČR. Uživatelé mohou kdykoliv bezplatně porovnat aktuální mobilní tarify O2, T-Mobile a Vodafonu a srovnat jejich výši s tarify na pevných linkách a kabelových přípojkách. Názorné je srovnání cen tarifů poskytovaných tradičními technologiemi s cenami za volání po internetu.

Tarifon uživateli také poradí, jak telekomunikační tarify vybírat, čeho si ve smlouvách s operátory všímat a jak se vyhnout zbytečným výdajům za volání. Vybrané tarify mobilních a dalších operátorů lze přes tarifon i objednat.

Témata článku: Tiskové zprávy