Tarifon ohlídá, zda neplatíte za mobil zbytečně mnoho

Tarifon ohlídá, zda neplatíte za mobil zbytečně mnoho

Nový bezplatný internetový srovnávač mobilních, internetových a pevných tarifů tarifon spouští na českém trhu ojedinělou a dosud chybějící službu Můj tarif. Chytrý hlídač tarifů Můj tarif každý měsíc automaticky porovná mobilní tarif vložený uživatelem s aktuálními tarify O2, T-Mobile a Vodafone a uživatele upozorní, nalezne-li výhodnější tarif.

Zákazníci mobilních operátorů v ČR tak už nebudou kvůli chybějícím informacím a složitým ceníkům zůstávat na starých a méně výhodných mobilních tarifech. Nestranný expertní systém tarifon objektivně posoudí výhodnost každého tarifu za uživatele a navrhne mu tarif vhodnější za podmínek, které si uživatel sám nastaví, např. jen při určitém rozdílu v cenách starého a nového tarifu.

Kalkulátor mobilních a pevných tarifů tarifon také umožňuje mobilní tarify kdykoliv zkontrolovat on-line a porovnat je s hovorovými a internetovými tarify na pevných linkách a kabelových přípojkách UPC.

Tarifon uživateli i poradí, jak telekomunikační tarify vybírat, čeho si ve smlouvách s operátory všímat a jak se vyhnout zbytečným výdajům za volání.

Služby tarifonu startují 23.5. ve zkušebním provozu s plánovaným přechodem do ostrého provozu v červnu 2012.

Témata článku: Tiskové zprávy