Telefónica zaplatí firmám vizitky s adresou datové schránky

Telefónica zaplatí firmám vizitky s adresou datové schránky

Telefónica Czech Republic, dodavatel Informačního systému datových schránek, dnes spouští speciální akci určenou zejména firmám a živnostníkům. Zdarma vytiskne a doručí prvních 1000 druhů vizitek, na kterých bude mezi standardními kontaktními údaji uvedeno i číslo datové schránky. Stačí poslat tiskové podklady na e-mailovou adresu vizitky@emcgroup.cz a 100 kusů příslušné vizitky bude odesílateli zasláno poštou na adresu uvedenou na vizitce. Akce má jediné omezení – vizitky budou vyrobeny maximálně pro pět lidí z každé firmy. Detaily akce jsou zveřejněny na webových stránkách www.o2.cz/soutezvizitky.

„Touto speciální akcí se snažíme upozornit především na možnosti, které datová schránka firmám přináší. Chceme ukázat, že s její pomocí lze komunikovat nejen s úřady a státními institucemi, ale že může být velmi dobře využita i k ověřené vzájemné komunikaci dvou soukromých firem,“ vysvětluje Petr Zápotocký z Telefónica Czech Republic.

Tomu, kdo chce zadarmo obdržet 100 kusů své vizitky, stačí pouze zaslat tiskové podklady na e-mailovou adresu vizitky@emcgroup.cz a do těla e-mailu připsat své jméno, telefon a e-mail. Na vizitce pak musí být uvedeno kromě jména nejen číslo datové schránky, ale i kompletní adresa, protože právě na ni mu budou vytištěné vizitky zaslány. Prvních 1000 takto zaslaných druhů vizitek dodavatel Informačního systému datových schránek Telefónica Czech Republic zadarmo vytiskne a zašle. Z jedné firmy se smí do akce zapojit maximálně pět osob s tím, že všechny tiskové podklady je možné zaslat v jednom e-mailu.

Více informací o akci včetně detailní specifikace potřebných tiskových podkladů je zveřejněno na webových stránkách www.o2.cz/soutezvizitky.

O informačním systému datových schránek (ISDS):

Datové schránky jsou informační systém veřejné správy zřizovaný podle zákona 300/2008 Sb. Prostřednictvím informačních technologií mění způsob doručování (přijímání a podávání) úředních dokumentů. Pomocí datových schránek je možné zasílat dokumenty v elektronické podobě orgánům veřejné moci a také je takto od nich přijímat.

Správcem informačního systému datových schránek je Ministerstvo vnitra České republiky. Provozovatelem informačního systému datových schránek je Česká pošta s.p. a dodavatelem systému je Telefónica Czech Republic, a.s.

Datové schránky mají svou oficiální stránku na sociální síti Facebook, která slouží jako kontaktní a informační centrum pro uživatele datových schránek. www.facebook.com/DatoveSchranky

Témata článku: Tiskové zprávy