Telefónica zařazuje do své nabídky telefon Primo 413 by Doro

Telefónica zařazuje do své nabídky telefon Primo 413 by Doro

Společnost O2 Telefónica nabízí českým zákazníkům ve svých obchodech i přes Internet nový telefon Primo™ 413. Díky tomuto strategickému tahu dále posiluje postavení této švédské firmy na východoevropském trhu.

Jerome Arnaud, prezident a generální ředitel skupiny Doro, řekl: “Jedná se o naši první maloobchodní aktivitu pod značkou “Primo® by Doro” v České republice a máme velkou radost, že můžeme se společností O2 Telefonica spolupracovat. Ještě více tím posílíme již tak silné mezinárodní vazby na značku O2."

„Jsme rádi, že jsme zařadili přístroj Primo™ 413 do svého portfolia. Tento mobilní telefon určitě usnadní přístup ke komunikaci našim zákazníkům, kteří usilují o příjemnou a velmi snadnou obsluhu přístroje,“ řekl pan Ctibor Jappel ze společnosti O2 CZ.

Francois Jacob, generální manažer skupiny Doro pro německy hovořící země, doplnil: „Naše výrobky pomáhají měnit životy a jsme mimořádně hrdí, že si nás v České republice vybrala společnost O2, aby nabídla rostoucímu počtu českých seniorů lepší mobilní výrobky.“

Doro rozvíjí v poslední době značku „Primo™ by Doro“ jako způsob řešení konkrétních potřeb a cenových tlaků na rozvíjejících se trzích. Primo™ by Doro představuje samostatnou produktovou nabídku, zcela nezávislou na již zavedené řadě Doro PhoneEasy®.

O2 Telefonica nabízí v České republice přístroj Primo™ 413 – vyklápěcí telefon s kamerou a bleskem. Tento přístroj se snadnou obsluhou byl vytvořen speciálně pro lidi, kteří hledají jednoduchý a stylový mobilní telefon za dobrou cenu, aniž by ale slevili z požadavků na kvalitu. Zařízení je vybaveno velkými tlačítky a displejem, přímými paměťovými klávesami a asistenčním tlačítkem pro větší klid.

Další článek: OS Tizen bude určen i pro low-end smartphony, auta a lednice

Témata článku: Tiskové zprávy