Alza zavádí v Praze dovoz zboží NonStop

Alza.cz zavádí od dnešního dne další unikátní službu pro své zákazníky v Praze – možnost dovozu objednaného zboží až do domu do 90 minut 24/7 od vyřízení objednávky, tedy v průběhu celé noci. Služba bude k dispozici pouze pro produkty, které jsou skladem v Alza Showroomu Holešovice. Sklad nyní nabízí kolem 20 000 tisíc položek k okamžitému výdeji.
Alza zavádí v Praze dovoz zboží NonStop

„Expres přepravu doposud využívalo přes tisíc zákazníků měsíčně. My jim chceme dopřát ještě větší komfort, a jelikož máme v Holešovicích strategicky postavený sklad s nonstop výdejem, expedice s celonočním rozvozem byla tak dalším logickým krokem,“ uvedl Rudolf Žůrek, ředitel logistiky Alza.cz.

Doposud Expresní kurýr od společnosti Messenger rozvážel v čase 8 -18 hod, nyní své zboží zájemci dostanou třeba i ve 2 hod ráno. Nejvíce exponovanými měsíci z hlediska využití této služby byl dosud vždy předvánoční čas – listopad a prosinec.

Služba může v nočních hodinách pomoci nejen fyzickým osobám, ale i firmám: spotřebič či technika, která se například pokazí během soukromého večírku nebo u profesí analytických technických podpor či různých dohledů – se dá vyřešit za 90 minut.  Cena za dopravu zůstává stejná, při doručení objednávky s platbou předem stojí 299 Kč s DPH, na dobírku 338 Kč s daní.

Více informací zde: https://www.alza.cz/expres-kuryrem-do-90-minut-art1458.htm.

Další článek: Brýle Samsung Gear VR zůstanou i letos jedničkou mobilní virtuální reality

Témata článku: Tiskové zprávy


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 34

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 125