Datart je generálním partnerem MČR v mobilních hrách

Český elektro prodejce Datart je generálním partnerem čtvrtého ročníku Mistrovství České republiky v mobilních hrách. Sezóna dílčích oficiálních turnajů vyvrcholí podzimním finále, které se bude konat v rámci festivalu Life! na výstavišti v Brně.
Datart je generálním partnerem MČR v mobilních hrách

Spolupráci s pořadatelem PLAYzone Datart zahájil prvním březnovým turnajem ze série v Clash Royale. „Fandíme moderním technologiím a zajímáme se o novinky z oblasti online světa. Jako elektro specialista s širokou nabídkou mobilních telefonů a potřebného herního příslušenství jsme se rozhodli stát se generálním partnerem mistrovství, které se letos koná již po čtvrté,“ říká Eva Kočicová, mluvčí značky Datart. Mistrovství ČR v mobilních hrách je rozděleno do několika kol a následné velké finále se uskuteční na podzim v Brně v rámci festivalu Life!, jehož generálním partnerem Datart v letošním roce je. O titul se zde utkají nejlepší hráči karetní hry Hearthstone a strategické hry Clash Royale.

Mobilní telefony patří v Datartu dlouhodobě k nejoblíbenějšímu a nejžádanějšímu sortimentu, jejich prodej meziročně vzrostl o více než 10 procent. Zákazníci zde nejvíce nakupují značky Samsung, Apple, Huawei, Honor a Xiaomi. S výběrem vhodného mobilního telefonu, třeba právě pro mobilní hry, jsou na všech prodejnách připraveni poradit zákazníkům elektro specialisté. „Herní mobilní telefon si vybírejte především podle náročnosti her, které hrajete.

Na běžné hry si vystačíte s mobilním telefonem střední třídy. Pokud vás lákají náročnější hry, sáhněte po modelu s rychlým osmijádrovým procesorem, operační pamětí alespoň čtyři giga bajtů a velkým displejem s vysokým rozlišením. Ze smartphonů střední třídy to je například Samsung A50 nebo Xiaomi note 7, z vyšší třídy to je pak třeba Samsung S10 nebo Huawei P30. Z herních telefonů je vhodný Asus ROG Phone nebo Xiaomi Black Shark. Nabídku mobilních telefonů stále rozšiřujeme, nedávno jsme přidali například Razer Phone 2. Všechny tyto telefony se vyznačují výkonnějším chlazením, stereo zvukem, pro grafické hry mají přizpůsobený displej a podsvícení telefonů,“ říká Roman Šubrt, vedoucí produktového marketingu IT a GSM značky Datart.

V prodejnách i na e-shopu prodejce nabízí rovněž široký výběr potřebného herního příslušenství od powerbank, paměťových karet, sluchátek, přes pouzdra, ochranná skla a kryty až po kabely. To vše je doplněno o nabídku služeb jako pojištění škody a krádeže a samozřejmě odborným poradenstvím elektro specialisty.

Datart se gamingu výrazněji věnuje od minulého roku, kdy na veletrhu Datart EXPO společně s Playzone uspořádal finále soutěží PlayStation Mistrovství ČR v konzolových hrách a Datart EXPO Fortnite Cup.

Veškeré informace a aktuality ohledně MČR v mobilních najdete na stránkách: https://www.mcrmobil.cz/

Další článek: Týden mobilně 486: Ve válce padají hlavy. Ta čínská už je na zemi, teď čekáme na odvetu

Témata článku: Tiskové zprávy


Určitě si přečtěte