Fitbit oznamuje dostupnost očekávaného chytrého náramku Fitbit Charge 3 na tuzemském trhu

Fitbit oznamuje dostupnost očekávaného chytrého náramku Fitbit Charge 3  na tuzemském trhu

Společnost Fitbit dnes oznámila dostupnost chytrého náramku Fitbit Charge 3, poslední evoluce své nejlépe prodávané řady Charge, na našem trhu. Charge 3 přináší odolný design vhodný pro plavání, dotykový displej, více než 15 módů pro cvičení, nezbytné chytré funkce, až 7 dní výdrž na jedno nabití a nejpokročilejší technologii snímačů a algoritmů společnosti Fitbit. Charge 3 je dostupný u vybraných obchodních partnerů za doporučenou cenu 3 890 Kč.

Charge 3 pokračuje v úspěchu svých předchůdců z Charge portfolia. Prvotní předobjednávky ukazují, že o tento chytrý náramek mají zájem jak noví, tak stávající uživatelé. 54 % předobjednávek na stránkách Fitbit.com bylo učiněno stávajícími loajálními uživateli, kteří již vlastnily dvě a více zařízení. Tento počáteční úspěch u zákazníků a odhady IDC ukazují, že fitness náramky budou mít I nadále signifikantní podíl v kategorii wearables i několik následujících let.

“Dočkali jsme se úžasné reakce zákazníků a velkého počtu předobjednávek Fitbit Charge 3. Těch je ve skutečnosti ještě více, než tomu bylo u Fitbit Versa v prvních šesti týdnech od zahájení prodeje. Dokazuje to, že modelová řada Charge je naší nejúspěšnější produktovou řadou v několika uplynulých letech“ sdělil, co-founder a CEO společnosti Fitbit. “Charge 3 je našim nejinovativnějším náramkem a nabízí řadu pokročilých senzorů, včetně SpO2 senzoru, který je vůbec v náramcích poprvé. Získaná data z tohoto senzoru budou využita v brzy příchozí funkci Fitbit Labs Sleep Score beta, která umožní uživatelům lépe porozumět kvalitě svého spánku a dechovým potížím. V budoucnosti, se souhlasem FDA, bude tato data možné využít k detekci závažných zdravotních potíží, jako je například spánková apnoe.”

Důležité informace o Fitbit Charge 3

  • Pokročilé zdravotní a kondiční funkce: Náramek je připraven do akce spolu s nejvíce pokročilými senzory a algoritmy (PurePulse ® monitorování srdečního tepu a SpO2 senzor); plus více než 15 režimů pro cvičení, monitorování plavání, a užitečný přehled přímo na displeji zařízení, monitorování ženského zdraví, automatické zaznamenávání spánkových fází a mnoho dalšího.
  • Prémiový design, precizně vyrobeny: Spolu s voděodolností, prémiovým a lehkým tělem nabízí Fitbit Charge 3 také jako vůbec první zařízení z kategorie wearables indukční tlačítko.Navíc také více intuitivní a interaktivní prostředí v zařízení pro plnohodnotné používání.
  • Doposud nejchytřejší náramek Fitbit: Zůstaňte ve spojení díky chytrým notifikacím z telefonu a rychlými odpověďmi pro uživatele s operačním systémem Android (již brzy), aplikacím pro každodenní využití a bezpečnými bezkontaktními platbami s Charge 3 Special Edition (již brzy) – to vše až se sedmi denní výdrži baterie na jedno nabití.
  • Více informací o Fitbit Charge 3: naleznete na stránkách https://fitbitads.com/charge3/cz/

Společnost Fitbit také oznámila program Fitbit Labs Sleep Score beta, který bude dostupný pro první uživatele již v listopadu. Uživatelé, kteří potvrdili pozvánku do beta programu, získají kompletnější  obraz o tom, jak celkový spánek vypadá a jaké faktory jej ovlivňují. Využity budou klíčové metriky získané ze zařízení Fitbit díky 24/7 PurePulse kontinuálnímu monitorování srdečního tepu. U zařízení s SpO2 senzorem, mezi něž patří Fitbit Charge 3TM, Fitbit IonicTM a Fitbit VersaTM, bude společnost Fitbit také testovat monitorování dýchacích poruch. V budoucnu, se souhlasem FDA, budou data získaná z tohoto senzoru moci indikovat závažnější zdravotní potíže, jako je například spánková apnoe.

 Od svého vzniku v roce 2009 společost Fitbit napomáhá milionům uživatelů lépe porozumět svému spánku a svým zvyklostem, které mohou spánek ovlivnit. Fitbit je první značkou vyrábějící wearables, která nabídla monitorování spánku a vybudovala jednu z největší databází spánku během uplynulých sedmi let s více než 7,5 miliardami zmonitorovaných nocí. Fitbit také představil monitorování spánkových fází a spánkových doporučení založených na srdečním tepu, což umožnilo více porozumět kvalitě spánku.

Fitbit Labs Sleep Score beta program bude dostupný po omezenou dobu pro zájemce v USA, Austrálii a Velké Birtánii. Více informací a informace o tom, kdy bude beta  program dostupný lze nalézt na stránkách https://www.fitbit.com/labs.

Vedle programu Fitbit Labs Sleep Score beta, Fitbit bude i nadále pokračovat ve vývoji softwaru pro monitorování zdravotních potíží, jako jsou spánková apnoe a fibrilace síní. Fitbit je také jednou z devítí společností, které figurují v pilotním programu FDA o předběžném ověřování digitálního zdraví, jehož cílem je zefektivnit proces schvalování softwaru jako zdravotnického prostředku a současně zajistit bezpečnost pacientů a dostatečnou kvalitu produktů.

Cena a dostupnost

Fitbit Charge 3 je dostuný u prodejců Alza.cz, CZC.cz, DATART, InSportLine.cz a Mall.cz. za doporučenou maloobchodní cenu 3890 Kč v provedení s černým řemínkem a grafitovým pouzdrem a v provedení s modrošedým řemínkem s pouzdrem v provedení rose gold. Brzy bude dostupný také náramek Fitbit Charge 3 Special Edition spolu s Fitbit Pay za cenu 4390 Kč.

Další článek: Samsung pod displej Galaxy S10 dostane čtečku otisků i selfie kamerku

Témata článku: Tiskové zprávy


Určitě si přečtěte