Hudební systém Sonos se naučil přehrávat bezplatné Spotify Free

Hudební systém Sonos se naučil přehrávat bezplatné Spotify Free

Od dnešního dne je možné streamovat hudbu ze Spotify Free na hudebním systému Sonos, a to prostřednictvím bezplatné aktualizace softwaru. Spotify Free přináší svým uživatelům možnost vychutnat si tu nejlepší hudbu ze Spotify, v té nejlepší kvalitě od Sonos. Zároveň Sonos nabízí svobodnější a mnohem větší výběr než dříve.

Zařaďte si na playlist nejlepší vánoční hity a přehrávejte je přes Sonos One SL, výkonný bezdrátový domácí reproduktor bez mikrofonu (5 190 Kč).

Nebo pokud se chystáte trávit vánoční svátky u svých přátel či příbuzných, kteří nevlastní multi-room Sonos, vezměte s sebou Sonos Move, odolný inteligentní reproduktor napájený z baterie pro poslech uvnitř i venku (10 490 Kč).

Spotify Free na systému Sonos nabízí:

  • Přístup do celého hudebního katalogu Spotify a náhodné přehrávání v něm, což usnadní přehrávání hudby, podcastů a mnoho dalšího.
  • Uživatelé budou mít také přístup do 15 playlistů vytvořených na míru přímo posluchači, například Discover Weekly, Release Radar a Daily Mix nebo oblíbené seznamy skladeb jako RapCaviar, Viva Lation a další.
  • Streamovat ze Spotify Free z aplikace Sonos nebo přímo z aplikace Spotify.
  • Ať už používáte Spotify pravidelně či nikoliv, pamatujte, že prostřednictvím systému Sonos můžete spravovat i další služby a účty. Přidejte bezplatný Spotify Free k více než stovce stávajících streamovacích služeb a objevte nespočet možností.
  • Začínáme: Ujistěte se, že má vaše Sonos aplikace nainstalovanou poslední verzi softwaru. Přejděte do Nastavení > Služby > klikněte na Přidat službu > Nastavení nebo Přihlášení.

Nejnovější aktualizace softwaru přináší také nový design služby Spotify v aplikaci Sonos. Tím bude přístup a ovládání oblíbených položek v aplikaci Spotify ucelenější. 

Další článek: Huawei Mate 30 Pro nesměle nakukuje do Evropy. Prodeje startují ve Španělsku

Témata článku: Tiskové zprávy


Určitě si přečtěte