MasterCard nabízí držitelům karet 10% slevu na tyrolské skipasy

MasterCard nabízí držitelům karet 10% slevu na tyrolské skipasy

Dnes 16. prosince startuje zimní reklamní kampaň společnosti MasterCard®, jedničky v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách. V jejím rámci budou mít držitelé karet MasterCard a Maestro v České republice a na Slovensku možnost získat 10% slevu na skipasy do rakouských zimních středisek a od ledna též vyhrávat zajímavé ceny v soutěži Tyrolský pětiboj.

MasterCard® spouští akci s názvem X-Border právě před nadcházející zimní lyžařskou sezónou v České republice a na Slovensku. Kampaň má dvě části. První zahajuje již 16. prosince a umožňuje všem držitelům karet MasterCard a Maestro po registraci na stránkách www.mastercard-soutez.cz, v sekci Sleva na skipas, získat kupón na 10% slevu na skipasy na rakouské ledovce. Druhá proběhne od 7. ledna na Facebooku společnosti ve formě soutěže pod názvem Tyrolský pětiboj.

V soutěži bude možné vyhrát řadu zajímavých cen, např. pobyt v luxusním wellness hotelu v Rakousku včetně skipasu, poukázky na sportovní vybavení nebo předplacené karty MasterCard® PayPass™ . Zájemci se mohou zapojit na www.facebook.com/MasterCardCZ.

„Nejenže chceme slevou držitelům karet MasterCard a Maestro zpříjemnit zimní dovolenou, ale chceme i ukázat, že platit kartou v zahraničí se opravdu vyplatí,“ říká Martina Piskorová, marketingová ředitelka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Akce Sleva na skipas bude probíhat až do 31. března 2014. Po registraci aplikace ověří platnost klientovy karty a poté jej přesměruje na portál, kde si voucher vygeneruje a ta mu bude zaslána na jeho e-mailovou adresu. Následně si klient kupon vytiskne nebo uloží do mobilního telefonu a předloží na pokladně jednoho ze zapojených středisek při platbě za skipas. Na jeden slevový kupón je možno zakoupit až pět skipassů s délkou platnosti minimálně tři dny. Jedinou podmínkou je, jméno uvedené na voucheru se musí shodovat se jménem uvedeným na dané kartě.

Získané poukázky mohou klienti uplatnit až do 4. května 2014 v kterémkoliv z tyrolských středisek Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai a Hintertux. Skipas se slevou je platný pouze v dané oblasti, kde je zakoupen a není univerzální pro všechna střediska. Platnost pro ledovec Kaunertal zahrnuje i středisko Fendels a na ledovci Pitztal i středisko Rifflsee, naopak na ledovci Hintertux skipas se slevou klienti neuplatní v ostatních střediscích údolí Zillertal.

Kampaň pro MasterCard® pořádá agentura McCann Erickson Prague a jejím cílem je podpořit využití platebních karet MasterCard a Maestro při platbách v zahraničí a posílit povědomí o jejich výhodnosti.

Chytrý foťák za 37 tisíc: Samsung Galaxy NX v prodeji

Témata článku: Tiskové zprávy