PALMAfone se etabluje na českém trhu mobilních i datových služeb

PALMAfone se etabluje na českém trhu mobilních i datových služeb

Mobilní operátor PALMAfone, který v polovině prosince 2013 vstoupil s komplexními službami na vysoce konkurenční český trh, po dvou měsících dokázal, že má oprávněnou šanci si ukrojit svůj díl zákazníků cílících na optimalizaci svých telefonních účtů.

„Máme na 1500 zákazníků, z nichž podstatná část oceňuje dostupnost základních předplacených tarifů bez časových úvazků, bez otravných smluv s řadou osobních údajů a s cenami, jež se vyrovnají s konkurencí,“ prohlásil ředitel PALMAFone Radim Dvořák. Jak dodal, „na základě podnětů zákazníků jsme sjednotili platnost předplacených tarifů i kreditů na šest měsíců a zjednodušili proces získání a aktivace SIM karet za jednotnou cenu 99 korun.“ (více na: http://www.palmafone.cz/vseobecne-podminky.html)

Šéf PALMAfone připomněl, že stále více klientů využívá mimořádně atraktivní ceny volání se SIM kartou PALMAfone na pevné i mobilní linky po celém světě. Například běžná cena mobilního volání z ČR do Thajska vyjde na více než 20 korun, s PALMAfone na 3,55 Kč/min, USA za 3,41 Kč/min včetně DPH. Jak doplnil technický ředitel PALMAfone Pavel Čížek, údaje o zákaznicích konkurenčních operátorů jsou leckdy ovlivněny faktem, že jejich služby vyžívají tzv. zpětné
a internetové volání s dopady na kvalitu spojení.

Podle Dvořákových slov zákazníci jistě ocení, že PALMAfone v posledních dnech zatraktivnil svou nabídku datových tarifů. Základní tarif za 99 korun prodávaný v balíčku s hlasovými službami má se 150 MB o 50procentních větší objem dat než dosud, samostatný tarif Data 10000 s 10GB dat přijde jen na 639 Kč včetně DPH.

(Více na: http://www.palmafone.cz/cenik-mobilniho-volani.html)

Již od počátku svých aktivit od jara 2013 PALMAfone nabízel tuzemských zákazníkům, a to zejména z řad firem s zahraničními partnery po celém světě, mimořádně atraktivní službu InterCall. Po zakoupení kreditu PALMAfone vygeneruje zákazníkovi speciální číslo, přes něho volání do ciziny. V zahraničí se zobrazuje ovšem původní číslo volajícího, který ani nemusí měnit svého stávajícího operátora. „Naše minutové ceny volání PALMAfone InterCall do Ameriky či Asie jsou opravdu mimořádné: např. za 1,28 Kč do Kanady, za 1,30 Kč do USA, 1,70 Kč do Vietnamu nebo za 1,85 Kč na Nový Zéland. Ceny jsou v korunách za minutu bez DPH,“ upozornil šéf PALMAfone Radim Dvořák. V úsilí zacílit na tyto cílovou skupinu zákazníků bude PALMAfone míst stánek na výstavě cestovního ruchu Holiday World od 20. do 23.2. V Praze (Více na http://www.palmafone.cz/cenik-volani-do-zahranici.html)

Operátor PALMAfone začal jako oficiální partner prodávat balíček špičkové technologie PALMAfoneBox, s jejíž pomocí klient získává vše potřebné pro vysokorychlostní přístup k internetu včetně možnosti sdílet toto připojení v rámci domácí počítačové sítě pomocí kabelů nebo bezdrátové technologie WLAN dle současných nejmodernějších standardů. Tato technologie, jejímž jádrem je moderní německý produkt Fritéz!Box 7330 vyráběný výhradně v Berlíně, přináší také řešení pro vysoce kvalitní IP telefonii s podporou bezdrátových přístrojů DECT a nabízí rovněž funkce media serveru pro domácí multimediální zábavu. Má v sobě integrovaná a na sobě nezávislá telefonní a faxová spojení a záznamník. Pro bezdrátové spuštění Fritz!Box stačí datová SIM karta (s kapacitou dle využívání internetu) od PALMAFONE. S dodatečným zařízením AVM FRITZ! Powerline pak přes stávající elektrické zásuvky se snadno rozvede síť LAN bez náročného budování nové kabelové sítě po celé budově. PALMAfoneBox se prodává za 2990 Kč za zahrnuje Fritz!Box 7330, USB modem PALMAfone, SIM karta PALMAfone a k k tomu je třeba zakoupit vhodný datový tarif. „PALMAfoneBox se může stát v kombinaci s dalšími IT například cenově nejdostupnějšímzajištěním rodinného domu či chalupy v domě nepřítomnosti,“ řekl ředitel PALMAfone Radim Dvořák. Více na: http://www.palmafone.cz/palmafonebox.html).

Témata článku: Tiskové zprávy