Přes 120 000 zákazníků se zapojilo do soutěže s aplikací Můj Vodafone. Ta brzy oslaví pět let

Vodafone na začátku října vyhlásil soutěž o mobilní telefony a tarify zdarma pro zákazníky, kteří budou pro nastavení a správu svých služeb využívat výhradně aplikaci Můj Vodafone. Soutěže se zúčastnilo 121 971 soutěžících a včera proběhlo slosování výherců. 10 z vylosovaných získalo mobilní telefon (Vodafone Smart platinum 7 nebo Smart ultra 6), 14 výherců tarif zdarma na 3 měsíce, 14 výherců předplacenou službu zdarma a dva výherci získali služby zdarma na celý rok.

V pondělí má aplikace napilno

Aplikace Můj Vodafone je velmi oblíbená. V listopadu 2016 měla již 332 000 unikátních uživatelů, meziročně tento počet narostl o více než 100 000. Nejčastěji se do ní přihlašují lidé první pracovní den v týdnu a obecně je frekventovaná doba během ranní cesty do práce, v době oběda nebo při cestě z práce. Oproti tomu v sobotu začíná provoz v aplikaci o několik hodin později. Během noci se připojí v průměru i kolem 10 000 uživatelů. Aplikace prostě nikdy nespí.

Zákazníci mají díky aplikaci kontrolu nad čerpáním svých dat, mohou zde nastavovat služby, zaplatit fakturu nebo třeba dobít kredit. Ze všech plateb na všech online kanálech až 44 % plateb faktur a navýšení kreditu dělají zákazníci přímo v aplikaci. O oblíbenosti aplikace svědčí i vysoké hodnocení na App Store, Google Play a Windows Phone Store, kde dlouhodobě získává téměř 4,4 hvězdičky z pětibodového maxima.

Brzy oslaví pět let

Aplikace Můj Vodafone je pro zákazníky k dispozici už téměř pět let. V první polovině roku 2017 oslaví toto jubileum hlavně se svými zákazníky. Ti se už teď mohou začít těšit na mnoho zajímavých soutěží a novinek.

Další článek: Bluetooth 5: Starý dobrý modrozub je lepší, rychlejší a dosáhne dál

Témata článku: Tiskové zprávy


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 53