Relax Mobil má již přes 52 000 zákazníků

O tarify a nově i předplacené karty Relax Mobilu projevilo během pouhých devíti měsíců zájem více než 52 tisíc zákazníků. Od začátku roku denně přibývá kolem 350 zájemců o levné volání, data i SMS od Relax Mobilu.
Relax Mobil má již přes 52 000 zákazníků

„Zvyšující se rychlost růstu počtu zákazníků nás příjemně překvapila. Přičítáme to skutečnosti, že ve stagnující makroekonomické situaci si stále více lidí hlídá své výdaje. Naše nabídka tarifů, předplacených karet i doplňkových služeb, zejména možnost flexibilního nastavení limitů na výdaje, totiž umožňuje lidem jejich mobilní telefon plně využívat a přitom ušetřit,“ říká Vít Rosberg, generální ředitel společnosti BEI Multimedia Interactive, která virtuálního operátora provozuje.

„Ukazuje se, že prostor na trhu virtuálních operátorů je větší, než jsme čekali. A ukazuje se i to, že pokud nabídneme výhodné podmínky, zákazníci si k nám cestu najdou i bez masivních investic do reklamy,“ dodává Vít Rosberg.

Relax Mobil patří k nejvýhodnějším virtuálním operátorům v České republice. Zákazníci, kteří využívají tarifních služeb Relax Mobilu, neplatí žádné aktivační poplatky ani poplatky za převod čísla, SIM karta je rovněž zdarma. Navíc nejsou vázáni žádnými dlouhodobými smlouvami nad 12 měsíců. Platí pouze za to, co skutečně provolají a využijí.

Služby Relax Mobilu, včetně předplacených karet, lze objednat telefonicky, přes internet či prostřednictvím prodejní sítě se zhruba padesáti partnerskými prodejními místy.

Další článek: ZTE představuje levný pětipalec Blade L2 za 4 000 Kč

Témata článku: Tiskové zprávy