Známý výrobce oslavuje 50 let. Nabízí výrazné slevy

Během 50 let si prošel výrazným vývojem a přinesl množství inovací
Známý výrobce oslavuje 50 let. Nabízí výrazné slevy

Dlouhá tradice inovací

Když se úspěšná jihokorejská společnost po 30 letech podnikání v nejrůznějších oblastech, od loďařského průmyslu po zpracování bavlny, rozhodla v univerzitním městě Suwon v roce 1969 založit novou divizi na výrobu elektroniky Samsung Electronics, jen málokdo si zřejmě uvědomoval, o jaký historicky zásadní krok jde. Od té doby se změnilo mnoho – z jednotky v Jižní Koreji se postupně stala jednotka globální, jejíž výrobky nás obklopují na každém kroku. Inovace se kromě mobilních telefonů týkají zejména technologií v oblasti televizorů, praček, ledniček, vysavačů či monitorů.

Klepněte pro větší obrázek

Jelikož společnost Samsung Electronics letos slaví 50 let od jejího vzniku a zároveň 50 let inovací, které se podepsali pod její úspěch ve světě technologií, pro zájemce o její produkty připravila speciální nabídku. Ta čeká na každého od 17. června do 5. srpna, což je přesně padesát dní a zahrnuje 50 oblíbených produktů spotřební elektroniky se slevami ve výši až 50 000 Kč. 50 dní trvající nabídku budou průběžně doplňovat i další krátkodobé akce na vybrané produkty. Stačí jen sledovat stránky www.50letsamsung.cz.

Během 50 dnů si mohou zájemci vybrat z 50 produktů, jako jsou QLED televizory, soundbary, monitory, pračky, ledničky či vysavače a vybavit si tak domácnost novými spotřebiči za výhodnější ceny. Samsung za nákup vybraných modelů totiž nabízí peníze zpět (cash back) ve výši od 5 % do 23 %. Všechny produkty zařazené do speciální nabídky, seznam prodejců a podmínky získání slevy jsou k dispozici na stránce www.50letsamsung.cz.

Další článek: Skládací Huawei Mate X je v Česku. Zatím na ukázku, do prodeje půjde na podzim

Témata článku: Tiskové zprávy


Určitě si přečtěte

Levný Google Pixel 4a je konečně tady. iPhonu SE (2020) roste zdatná konkurence

Levný Google Pixel 4a je konečně tady. iPhonu SE (2020) roste zdatná konkurence

** Google s několikaměsíční prodlevou konečně oznámil Pixel 4a ** Novinka dostala stejný fotoaparát, jaký má výrazně dražší Pixel 4 ** Přímý konkurent iPhonu SE (2020) však bude stát jen 9 tisíc Kč

Martin Chroust | 51

RECENZE: Samsung Galaxy M21 má krásný AMOLED, obří baterii a slušnou cenovku

RECENZE: Samsung Galaxy M21 má krásný AMOLED, obří baterii a slušnou cenovku

** Samsung Galaxy M21 nabízí zajímavý poměr výkon/cena ** Telefon vsází zejména na AMOLED displej a obří akumulátor ** 6 000 mAh baterie je papírově obrovská, v praxi však výdrž nijak závratně neprodlouží

Martin Chroust | 39