Zuno představuje mobilní aplikaci pro Windows Phone

Zuno představuje mobilní aplikaci pro Windows Phone

Online banka Zuno, jediná banka bez fyzických poboček v České republice a na Slovensku, zpřístupňuje svou mobilní aplikaci pro Windows Phone 8.1.

Aplikace Zuno pro Windows Phone nabízí většinu funkcí, se kterými se uživatelé setkávají při používání operačních systémů iOS a Android. Patří mezi ně například:                                   

  • kompletní finanční přehled zůstatků v grafu za posledních 12 měsíců
  • správu karet a kreditek prostřednictvím blokace a nastavování limitů
  • neustálý přehled finančních transakcí
  • založení účtu vyfocením občanského průkazu
  • lokátor bankomatů fungující na principu GPS a kamery v telefonu
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

"Mít banku v mobilu je dnes již běžné. Klienti s platformami iOS nebo Andriod ji v Zuno využívají skoro dva roky. Považovali jsme však za nezbytné obsáhnout dnes všechny relevantní mobilní platformy a zajistit tak uživatelům Windows Phone komfort při kontaktu s námi. Poptávka po této aplikaci byla opravdu veliká, a proto jsme rádi, že ji naši zákazníci už můžou plnohodnotně využívat," říká Peter Lakata, ředitel online banky Zuno Česká republika.

Mobilní aplikaci Zuno si stáhlo už 70 000 uživatelů a každý osmý klient ji aktivně využívá. Od začátku roku 2014 provedli klienti prostřednictvím mobilního bankovnictví Zuno 250 000 transakcí v hodnotě 1,6 miliardy Kč.

"Aplikaci pro mobilní bankovnictví jsme od začátku postavili na jednoduchosti, přehlednosti a efektivních nástrojích, protože to je zároveň podstatou online bankovnictví. Předpokládáme, že i díky tomu se Zuno aplikace těší velké oblibě, vždyť jen za rok 2014 stoupl počet jejích uživatelů o 60 %," říká Andrej Čársky, šéf vývoje a elektronického bankovnictví v Zuno.

Další článek: Archos 50 Diamond: levný 64bitový Android

Témata článku: Tiskové zprávy