Útok na český trh pokračuje, Xiaomi otevírá další Mi Store. Znovu čekejte dumpingové ceny

Názory k článku

avatar
09. 07. 2018 17:48

V Brne ve Vankovce maji takovy maly bezvyznamny stanek, v mensich mestech si chteji hrat na neco exkluzivniho 🤣

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
avatar
09. 07. 2018 23:37

Zde zasílám (kupiruji) svůj příspěvek z článku o otevíračce v Olomouci. Jedná se o můj nazor na tehdejší akci, zkušenost atd. Třeba se to bude někomu za měsíc hodit... Zároveň si to tu přečte třeba někdo kdo do toho otevření bude moct mluvit a nebude se tak opakovat to co v Olomouci.
(takže)
Práce pořadatelů byla mizerná. Stál jsem ve frontě od 7 hodin. Beměm těch 6 hodin čekání jsem vizuálně perfektě věděl kdo stojí 30 lidí předemnou. A svetě div se, najednou 5 lidí před námi stála baba s popelníkama jako prase, nejspíš s vnučkou kolem 15 let vyžranou jako prase která ještě popíjela nějaky milkshake a asi 20 lidí před cílem tam za nima ještě přisla fakt ošklivá kamarádka, která z nepochopitelbého důvodu prošla kolem posledního "strážce" který už musel mít přehled kdo tam je a kdo ne, když se to hejbalo jak u slimáků, prolezla pod paskou a byla tam.... Pobouření jsme ostraze hlásili co se děje, i fotky z fronty kde ony ošklivá stvoření nebyla... ta sviň.... stará i ta poslední i přímo řekly něco ve stylu (však co, předbíhá každý ten před náma tu taky nebyl)... A ochranka nic.... Bylo akorát vidět, jak jsou baby škodolibě vysmáté že se všema vyjebaly a ještě si o tom povídaly.
Organizatorům touto cestou vzkazuji. Na další takové akci informujte personál, že pokud 10 lidí nadává a dokonce to má i na fotkách, je potřeba s tím něco dělat a ne to nechat plavat. Je to akce jako každá jiná a s tímto přistupem se v nejčernejším případě může stát, že když to nejste schopni ukočírovat vy, najde se někdo kdo vezme spravedlnost do vlastních rukou a muže se stát neštěstí... Akce tohoto typu jsou velice emotivní.... Obvzláště když přijdete na řadu, jdete si pro hodinky a ony už nejsou a v zápetí jedna s těch sviň... přijde s hodinkama na ruce a chce po obsluze pomoc s nastavením.... Slabší povaha by asi udělala pěknej šrumec.... Takže dík Xiaomi store, dlužíš mi jedny Bipy za 200..... frontu sem si poctivě vystál...

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (7)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
Kazanisko  |  10. 07. 2018 09:40

Ten titulek vymýšlel kdo ? Dumpingové ceny ? Chodil autor vůbec do školy ? Nevšiml jsem si že by Xiaomi prodávalo za (ztrátové ceny).

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
12. 08. 2018 12:28

Nesnáším Xiaomi, jsou to jen čínský špehové, proč by to jinak bylo tak levný. Prosím, odtáhněte do číny a dejte evropě pokoj.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor