U:fon zavádí nový přístroj pro pevnou linku, zájem o služby totiž stále roste

Domácí linky od U:fona nabízejí volání v síti zdarma, nejvýhodnější volání z pevné na mobil na trhu i unikátní bezdrátovou technologii. Nový přístroj
U:fon zavádí nový přístroj pro pevnou linku, zájem o služby totiž stále roste

Operátor U:fon zavádí na trh novou pevnou linku – bezdrátový přístroj Olive, který disponuje novými funkcemi a nahrazuje starší přístroje. Počet prodejů pevných tarifů od U:fona totiž v roce 2013 vzrostl o desítky procent, ačkoli celkový počet pevných linek v ČR trvale klesá. Oproti volání z mobilních telefonů a konkurenci jsou domácí linky U:fona velmi výhodné – především díky nízké ceně za volání (1,50 Kč). Tarify začínají na 179 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nový přístroj Olive V-FC9300 může uložit až 500 telfonních kontaktů, má větší kapacitu baterie a výkonnější displej. Nabízí také možnost posílat SMS zprávy, poštět hlasitý odposlech či využívat funkci rychlé volby. Má v sobě také zabudovaný záznamník, uživatelů mohou využít také nové aplikace – budík, kalendář či stopky.

Další výhoda, kterou pevná linka U:fona zákazníkům nabízí, spočívá v samotném telefonním přístroji Olive a použité CDMA technologii. Telefon nevyužívá klasickou pevnou přípojku, ale funguje bezdrátově v U:fonově síti. Díky tomu lze zřídit pevnou linku i v místech, kde není telefonní přípojka zavedena, například na chalupě.

Volání za 1,50 Kč

Ačkoli celkový počet pevných linek v České republice od konce devadesátých let trvale klesá, v mnoha aspektech je mobilní telefony nemohou plně nahradit. Své místo tak pevné linky stále mají v domácnostech i ve firmách. Díky zajímavým nabídkám tarifů operátora U:fon je navíc možné za volání ušetřit nemalé částky.

U:fon především nabízí nízkou cenu volání z pevné linky – na pevné linky, do mobilních sítí i do 30 zahraničních destinací (vybrané země EU, USA, Kanada, Rusko) za pouhých 1,50 Kč za minutu. To je méně, než volání z mobilu na mobil u většiny paušálních mobilních tarifů. U tarifů nechybí ani porce volných minut a SMS.

Kompletní ceníky hlasových i datových služeb U:fon naleznete na těchto webových stránkách:

http://www.ufon.cz/cs/pro-zakazniky/cenik .

Samsung dá prvním kupujícím Galaxy Note 3 hodinky Gear zdarma

Témata článku: U:fon, Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

„Chceme se stát čtvrtým velkým operátorem,“ říká šéf Nordic Telecomu

** Jména U:fon a Air Telecom spadnou do propadliště dějin ** Nástupnický Nordic Telecom chce začít s LTE jako virtuální operátor ** Postupně přidá vlastní LTE a chce se stát čtvrtým velkým operátorem

15.  2.  2017 | Kůžel Filip | 13

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Už žádné „skrýše“ ve smlouvách, rozhodnul ČTÚ

Air Telecom vyfasoval nedávno pokutu dva miliony. Teď smlouvy tohoto operátora regulátor vyhodnotil jako neplatné. Verdikt ale platí obecně.

16.  11.  2015 | Pospíšil Aleš | 27