Ústřední motiv

Přečtěte si o tématu Ústřední motiv. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Ústřední motiv, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Ústřední motiv.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Nokia tune: vyzváněcí legenda

Nokia tune: vyzváněcí legenda

Už přes dvanáct let zvoní Nokia tune v milionech mobilních telefonů po celém světě. To, odkud vůbec Nokia tune pochází a že toto zvonění už dávno přesáhlo hranice mobilních telefonů, ale tuší málokdo. Prozradíme vám, jak vyzváněcí melodie Nokia tune vznikla a jak vypadá v moderním hudebním videoklipu.

Ivo Mareček | 26

Unikátní průzkum: bez mobilu už se neobejdeme

Unikátní průzkum: bez mobilu už se neobejdeme

Téměř každý druhý člověk používá mobil jako svůj hlavní fotoaparát, 72 % majitelů mobilů nepoužívá budík a ztráta jejich telefonu je pro každého pátého horší než ztráta dokladů či snubního prstenu. Ojedinělá studie vypracovaná společností Nokia odhaluje mnoho dalších zajímavostí.

Redakce | 34

Symbian S60: jedenáct zbrusu nových her

Symbian S60: jedenáct zbrusu nových her

Do této části seriálu o Symbianu Series 60 jsme si kromě pravidelného přehledu, užitečných aplikací nejen pro cestování, ale také práci s mobilním telefonem připravili i ojedinělou sadu výborných her. Dnes rozhodně nebudete litovat.

Ivo Mareček | 4