Úžasná prázdninová dobrodružství poskytovaná přímo prostřednictvím Sygic GPS Navigation

Sygic přidává TripAdvisor, Viator a Foursquare za účelem zlepšení vyhledávání v aplikaci Sygic GPS Navigation
Úžasná prázdninová dobrodružství poskytovaná přímo prostřednictvím Sygic GPS Navigation

Společnost Sygic, celosvětová jednička v oblasti navigace, s radostí oznamuje vydání své bezplatné nové aktualizace aplikace Sygic GPS Navigation pro operační systém Apple iOS. Společnost Sygic přináší revoluci do oblasti navigace tím, že ji obohacuje o miliony veřejných recenzí a doporučení z předních cestovatelských zdrojů se zkušenostmi uživatelů.

Prostřednictvím tohoto nového partnerství bude společnost Sygic nabízet svým uživatelům přímý přístup k rozsáhlému výběru prohlídek, aktivit, atrakcí, výletů na pobřeží a událostí ve více než 1 500 destinacích na portálu Viator. Uživatelé si mohou pohodlně rezervovat prohlídky a aktivity přímo z rozhraní aplikace Sygic GPS Navigation. Poznávání nových zemí prostřednictvím jejich národní kuchyně nikdy nebylo jednodušší díky důvěryhodným doporučením od cestovatelů na portálech TripAdvisor a Foursquare. Sygic GPS Navigation bude pomocí hvězdiček spokojenosti zobrazovat hodnocení hotelů, barů, restaurací a všech bodů zájmu společně se zdrojem jejich hodnocení.

„Náš tým neustále hledá způsoby, jak zjednodušit a zpříjemnit objevování nových zemí. Těší nás, že můžeme uživatelům poskytnout naši nejnovější aktualizaci s integrací externích služeb,” uvedl Michal Štencl, Sygic CEO. „Nadále budeme uživatelům poskytovat další možnosti, aby pro ně bylo objevování nových míst ještě pohodlnější.”

„Viator se s radostí stal partnerem společnosti Sygic. Milionům jejích uživatelů tak můžeme poskytovat přístup k našemu rozsáhlému výběru prohlídek a aktivit po celém světě,” sdělil Ken Frohling, viceprezident obchodního rozvoje portálu Viator.

Na rozdíl od ostatních navigačních aplikací na trhu nabízí společnost Sygic pokročilá hybridní řešení pro úžasnou a bezpečnou navigaci, která funguje i bez připojení k internetu a využívá propojení moderních online služeb s podrobnými offline mapovými podklady.

Společnost Sygic je plně oddána svému poslání poskytnout možnosti navigace každému řidiči na světě – poslání, které má s každým novým vydáním této revoluční aplikace čím dál blíže svému naplnění. Díky více než 85 milionům stažení je Sygic GPS Navigation nejčastěji instalovanou hybridní navigační aplikací pro chytrá zařízení a propojené automobily na světě. 

Další článek: První česká „mobilní banka“ umožnila přihlášení otiskem prstu

Témata článku: Tiskové zprávy