Vertu Signature S Pure Chocolate: ďábelsky drahá čokoláda

Výrobce luxusních telefonů Vertu představuje novinku ve své vlajkové kolekci Signature. Novým přírůstkem se stává model Signature S Pure Chocolate. Stejně jako ostatní modely této kolekce má i S Pure Chocolate klasickou konstrukci s mechanickými tlačítky a nedotykovým displejem. Tělo telefonu je vyrobené z nerezové oceli s PVD povlakem a je zdobené safíry. Polštářek telefonu je keramický. Modelu dominuje hnědá barva.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Základním prvkem přední části telefonu je safírový displej. Safírové sklo se taví déle než dva týdny v peci o teplotě 2 000°C. Takový povrch je téměř nemožné poškrábat a je tak tvrdý, že pouze nástroje s diamantovými hroty jej mohou rozříznout, zbrousit a naleštit. Patentovaná klávesnice z ložisek broušených rubínů obsahuje 4,75 karátů, tlačítka se na své místo vsazují jako šperky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Telefony řady Signature se tradičně sestavují v dílně v Anglii a každý kus kompletuje ručně jediný řemeslník, jenž je poté v telefonu podepsán. Všechny melodie a vyzvánění telefonů Signature pocházejí z díla hudebního skladatele Daria Marianelli, držitele ocenění filmové akademie, který je zkomponoval exkluzivně pro Vertu. Cena nového Vertu Signature S Pure Chocolate činí 338 tisíc korun a seženete jej i ve značkovém butiku v Praze.

Diskuze (13) Další článek: 99mobile: první kamenná prodejna a 100 minut + 200 MB za 249 Kč

Témata článku: Vertu, Signature, Luxusní telefon, Hudební skladatel, Vertu Signature

Určitě si přečtěte

Vertu se probouzí. Představuje novou generaci luxusního smartphonu Constellation

Vertu se probouzí. Představuje novou generaci luxusního smartphonu Constellation

** Další model luxusního, ručně vyráběného smartphonu ** Hlavním materiálem je kov, kůže a safírové sklo ** Výbava je v rámci kategorie luxusních zařízení na špičkové úrovni

28.  1.  2017 | Láska Jan | 11

Vertu Aster Chevron: Android z vyšší společnosti

Vertu Aster Chevron: Android z vyšší společnosti

Kromě konvečních modelů se na podzimním trhu objeví i novinka ze stáje Vertu. Model Aster Chevron přitom do detailu ctí tradice značky.

5.  8.  2016 | Měchura Milan | 19

Vertu Signature for Bentley: Konečně pořádná výbava

Vertu Signature for Bentley: Konečně pořádná výbava

Je to historický paradox. Nejdražší telefony na světě se blýskaly diamanty, ale výbavou patřily do střední třídy. Vertu Signature Touch for Bentley to konečně mění.

11.  2.  2016 | Chroust Martin | 18