Vestavěné sluchátko

Přečtěte si o tématu Vestavěné sluchátko. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Vestavěné sluchátko, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Vestavěné sluchátko.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Posloucháme MP3 na Nokiích s Hi-Fi sluchátky

Posloucháme MP3 na Nokiích s Hi-Fi sluchátky

Vyzkoušeli jsme nový adaptér, který z konektoru Pop-Port telefonů Nokia vyvede výstup na klasický stereofonní jack 3,5 mm. K Nokiím 6230i a 6681 jsme připojili kvalitní sluchátka Koss Porta Pro a navíc srovnali zvuk s MP3 přehrávačem Apple iPod. Rozdíly jsou jen minimální, kvalita špičková.

Marek Lutonský | 120

Handspring Treo 600: starý dobrý Palm (velký test)

Handspring Treo 600: starý dobrý Palm (velký test)

Treo 600 je komunikátor, který vychází z kapesních počítačů Palm. Mezi jeho největší přednosti patří rychlost a skutečně velmi pohodlné ovládání, z něhož by si ostatní výrobci mohli vzít příklad. Přečtěte si velkou recenzi s téměř sto padesáti obrázky.

Marek Lutonský | 57

Nokia 5510: tropické šílenství nebo geniální úlet? (test)

Nokia 5510: tropické šílenství nebo geniální úlet? (test)

Když Nokia představila mobil 5510, byl to šok. Přečtěte si první recenzi tohoto zařízení na českém a světovém Internetu: Je Nokia 5510 použitelná jako telefon? Jak se s ní píšou textovky? K čemu se hodí rádio a přehrávač? Nepotřebujeme chat, ptejte se na své otázky v diskusi a my vám na ně jako vždy obratem odpovíme.

Marek Lutonský | 157