Virtual Mobile se chystá na trh až koncem roku

Virtual Mobile se chystá na trh až koncem roku

Od konce roku 2013 vstoupí na český telekomunikační trh virtuální mobilní operátor Virtual Mobile. Již nyní je v kontaktu s jedním ze silných GSM operátorů a několika VoIP operátory se kterými spojí síly a nasadí nízké ceny za volání.

Již nyní můžeme prozradit, že volání v síti Virtual Mobile a jeho partnerské sítě bude za 0,39 Kč za minutu a do jiných sítí v ČR za 0,59 Kč za minutu s účtováním po vteřinách, textová zpráva na česká mobilní čísla půjde odeslat za 0,49 Kč. Sazby za data v mobilu, MMS a do zahraničí se budou ještě měnit proto je nebudeme zvěřejňovat.

Poplatky máme také, jak za pořízení SIM karty, tak také vedení aktivní SIM karty v síti. Virtual Mobile bude mít také limity, když limitu dosáhnete sazby se zvýší! Nejdražší cena za minutu by měla být za 2,25 Kč s účtováním 60+1. Nejdražší cena za SMS by měla být za 1,30 Kč. Cena za MMS by se měla pohybovat okolo 4,50 Kč. Internetové balíčky chce Virtual Mobile poskytovat na hodinu, na den, na týden a na měsíc. Síť Virtual Mobile bude provozována jinou společností.

Webové stránky www.virtualmobilecz.com jsou v přípravě.

Další článek: České radiokomunikace jednají o převzetí mobilních vysílačů

Témata článku: Tiskové zprávy