Vneste barvu do hovoru s telefony Gigaset

Vneste barvu do hovoru s telefony Gigaset

Největší výrobce telefonů pro pevné linky a VoIP, společnost Gigaset, ve spolupráci s tiskařskou firmou 4TRONYX Entertainment GmbH spustila kampaň „Vneste barvu do hovoru“, která potrvá do září 2012. Vedle dokonalé technologie tak značka Gigaset přináší zákazníkům doslova barevný pohled na domácí pevnou linku. Zákazníci v ČR, jež si během kampaně zakoupí telefon Gigaset C300 označený na balení nálepkou, naleznou v balení voucher na designový potisk zdarma.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Ve skutečnosti to znamená, že si každý může zvolit vlastní design pro svůj telefon. Jedná se o nástroj, který podporuje osobitost a vlastní styl i u domácích a kancelářských telefonů, které v této oblasti dodnes zůstávaly trochu stranou oproti mobilním telefonům. Jediným omezením je v kampani vlastní fantazie.

„Designové potisky umožňují našim zákazníkům dát denně používané věci osobní nádech. Je na každém zákazníkovi, jaký styl si zvolí. Důraz na osobitost zákazníků budeme klást i nadále,“ uvedl Eduard Schmidhofer, výkonný ředitel společnosti Gigaset Communications Austria GmbH.

Zákazníci, jež si během kampaně zakoupí model Gigaset C300 označený na balení nálepkou, dostanou voucher na designový potisk zdarma. Přes odkaz uvedený na voucheru www.gigaset.com/potisk se zákazníci dostanou do webové aplikace a mohou si vybrat z řady designů nebo nahrát vlastní obrázek. Poté jen stačí zadat kód z voucheru a proces objednávky je dokončen. Potisk bude zákazníkovi odeslán zdarma.

Snadná manipulace a velký výběr designů po určité době vybízejí k obměně potisku, aby DECT telefon Gigaset získal nový vzhled. Potisk připevněný na základně a na zadní straně sluchátka lze snadno a beze skvrn odstranit.

Témata článku: Tiskové zprávy