Vodafone je již po osmé hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Vodafone je již po osmé hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Vodafone se stal partnerem 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Pokračuje tak více než sedmiletá úspěšná spolupráce. Vodafone letos návštěvníkům opět nabídne možnost rezervovat si vstupenky prostřednictvím SMS, praktickou mobilní aplikaci KVIFF Guide 2014, mnoho zajímavých soutěží a netradiční pláž v centru města.

Klepněte pro větší obrázek

Vodafone již tradičně zákazníkům zprostředkuje zábavné aktivity, letos v rámci konceptu „Buďte také star s Turbo Internetem“. Vodafone tím mimo jiné upozorňuje na pokrývání České republiky rychlým mobilním internetem – Turbo Internetem.  V prostoru před Vřídlem opět vyroste pravá pláž, která bude sloužit nejen pro relaxaci, ale návštěvníci zde budou moci využít bezplatné.

Wi-Fi připojení, nebo si zasoutěžit. Na pláži na ně budou čekat thajské masáže, ping pong a možnost hlídání dětí s výukou angličtiny.

V mobilní aplikaci KVIFF Guide 2014 návštěvníci naleznou aktuální informace z festivalového dění, program kin a hlavně možnost zarezervovat si vstupenky na film, nebo si sestavit z nabídky filmů vlastní program. Aplikace pochází z dílny agentury Motion Media.

I letos Vodafone uspořádá golfový turnaj, kterého se zúčastní hráči z řad firemních zákazníků Vodafonu, herců a filmařů.

Další článek: HTC One Mini 2 v prodeji. Kolik stojí zmenšený One M8?

Témata článku: Tiskové zprávy