Vyhrajte vstupenky na MWC v Barceloně

Vyhrajte vstupenky na MWC v Barceloně

Ve spolupráci s firmou GemFor jsme pro vás připravili bleskovou soutěž o 5 vstupenek na Mobile World Congress 2010, který se koná 15.-18. února 2010 ve španělské Barceloně. Vyhrát můžete Exhibition Visitor Pass v hodnotě 599 eur (cca 15 700 Kč), který vás po všechny dny opravňuje ke vstupu na výstaviště a všechny semináře. Součástí výhry není letenka ani ubytování.

Pokud sledujete MobilManii pravidelně, jistě víte, že Mobile World Congress je nejdůležitější událostí mobilního světa. Výrobci i operátoři tam pravidelně představují své novinky pro další rok. Máte tak vskutku jedinečnou příležitost zjistit, o čem budeme celý příští rok na MobilManii psát.

Pokud chcete získat lístek, úplně stačí, pokud napíšete na adresu tomas.dosedel@cpress.cz (do předmětu prosím dejte slovo MWC) a budete mezi prvními pěti.


Aktualizováno

Soutěž byla 9. února v 11:06 ukončena. Vstupenky na veletrh od nás získávají: Adam Strouhal, Dalibor Gavroň, Rudolf Chmelař, Juraj Laurinec a Pavel Jandejsek. Gratulujeme!

Témata článku: Soutěže

Určitě si přečtěte

Mobilní aplikací roku 2016 se stává...

Mobilní aplikací roku 2016 se stává...

16.  6.  2016 | Miksa Martin | 8

Hrajte s T-Mobilem a MobilManií o haldu olympijských cen

Hrajte s T-Mobilem a MobilManií o haldu olympijských cen

5 otázek, 10 výherců a dohromady 25 cen. Zúčastníte se T-Mobile Olympijského běhu? My vám k tomu přidáme několik běžeckých cen. Dnes máte poslední šanci soutěžit.

16.  6.  2016 | redakce


komerční sdělení

Komerční sdělení