Z jubilejního ročníku MFF vzešlo 15 výherců LG G4

Stejně jako se hlavními postavami letošního festivalu stali diváci, tak i LG dalo prostor hlavně návštěvníkům. Během 50. ročníku MFF v Karlových Varech měli všichni, kdo navštívili LG Zone v hotelu Thermal, možnost vyzkoušet si novou vlajkovou loď společnosti - telefon LG G4. Testování se zúčastnilo 225 lidí, kteří celkem pořídili 675 fotografií.

„Návštěvníkům jsme na tři hodiny zapůjčili naši novinku LG G4, aby si ji v průběhu festivalu vyzkoušeli a pořizovali s ní zajímavé snímky. Tři nejlepší fotografie pak mohli přihlásit do soutěže,“ říká k projektu Veronika Knollová, marketingová specialistka LG Electronics. Smartphony si bylo možné zapůjčit ve speciální LG Zone, kde byly kromě mobilních telefonů k vidění i nové OLED a UHD televize z dílny LG.

Pětidenní soutěže se zúčastnilo 225 lidí, což je oproti minulému ročníku nárůst o 30 procent. Vyfoceno bylo celkem 675 soutěžních fotografií pořízených během 675 hodin. K zapůjčení měla společnost LG 25 telefonů, z toho je 15 výherních. Díky speciální microsite se 102 nadšenců registrovalo ještě před začátkem festivalu.

Téma „Pociťte výjimečnost ve Varech“ se dařilo naplnit i díky voskové figuríně George Clooneyho umístěné v LG Zone. „Jsme rádi, že vedle hlavní hvězdy Richarda Gera, se nám ve spolupráci s Muzeem Grévin podařilo na festival dostat i další celebritu světového formátu,“ komentovala Veronika Knollová netradiční návštěvu.

Sto nejzdařilejších fotografií je již umístěno v albu facebookové stránky LG CZ/SK a nejlepších patnáct fotografů telefon LG G4 použitý při soutěži získalo.

Fotogalerie z festivalu včetně 15 výherních snímků je ke zhlédnutí na Facebooku.

Další článek: Motorola představuje pod Lenovem nové smartphony

Témata článku: Tiskové zprávy