Zelené podsvícení

Přečtěte si o tématu Zelené podsvícení. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Zelené podsvícení, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Zelené podsvícení.
Sledujte MobilManii.cz na Facebooku
Sharp GX33: dobrý lak a mozek (test)

Sharp GX33: dobrý lak a mozek (test)

Elegantní temně modrá metalíza, dobré vychování a vážení předkové. Obyčejnému mobilistovi nabídne vše potřebné.

Jaroslav Škrabálek | 12

Mobily s černobílým displejem: jednoduché, levné a dlouho vydrží | Zdroj: wikipedia

Mobily s černobílým displejem: jednoduché, levné a dlouho vydrží

Na barevné displeje jsme v mobilech dříve téměř nenarazili a černobílé displeje zůstaly oblíbené i po rozšíření barev. Postupně se ale i ty nejúspěšnější modely přestaly prodávat a nyní je vše naopak. Zákazníci, kteří netouží po vymoženostech moderní doby, však stále existují a výrobci mobilních telefonů to dobře ví.

Štěpán Postler | 81

Alcatel OT 153: mezi jednookými králem (recenze)

Alcatel OT 153: mezi jednookými králem (recenze)

Slouží vám mobilní telefon jen k volání a textovým zprávám? Obejdete se bez barevných displejů, integrovaných fotoaparátů a dalších fines moderní doby? Pak by se vám mohl zalíbit Alcatel OT 153. Také kvůli ceně – patří totiž k nejlevnějším na trhu.

Jiří Kuruc | 15

Sony Ericsson T290: levná pracovní síla (test)

Sony Ericsson T290: levná pracovní síla (test)

Sony Ericsson T290 je malý elegantní telefon s barevným displejem. Prodává se za cenu pod třemi tisíci korunami. Přesto ve výbavě najdeme vícepoložkový adresář, upomínky, podporu MMS nebo e-mailový klient. Poměr ceny a výkonu je proto velmi zajímavý.

David Polesný | 24

Siemens SK65: velký ve všech ohledech (první zkušenosti)

Siemens SK65: velký ve všech ohledech (první zkušenosti)

Siemens nedávno uvedl nový telefon s označením SK65. Jedná se o elegantní model s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí, která se z něj zajímavým způsobem vyklopí. Telefon jsme několik dnů používali, přečtěte si naše zkušenosti.

Jaroslav Snášel | 34

Sagem my X-3d:  GPRS za směšný peníz (test)

Sagem my X-3d: GPRS za směšný peníz (test)

Testovací procedurou prošel nejnovější Sagem s IrDA portem a GPRS, který zastupuje třídu low-end v portfoliu francouzského výrobce. Výsledkem je levný mobil s přiměřenou nabídkou funkcí a zajímavým vzhledem.

Marek Turoň | 40

Philips Fisio 620: nenápadnost je předností (test)

Philips Fisio 620: nenápadnost je předností (test)

Mobilní telefon Philips Fisio 620 najdete v kategorii levnějších telefonů, přestože si rozhodně zaslouží vyšší ohodnocení. Jeho manažerské schopnosti nás příjemně překvapily.

Marek Turoň | 37

Samsung nabitý funkcemi? SGH-S100!

Samsung nabitý funkcemi? SGH-S100!

Mobilní telefony od Samsungu se vyznačují originalitou, kvalitním dílenským zpracováním a pokrokovými funkcemi. Novinka SGH-S100 nabízí ještě mnohem víc. Prohlédněte desítky kvalitních fotografií.

Jiří Kuruc | 45

HandSpring Visor Treo: každým coulem elegán (test)

HandSpring Visor Treo: každým coulem elegán (test)

Visor Treo je skutečně zajímavý komunikátor, který spousta z nás s napětím očekávala již od jeho oficiálního představení. Treo není jen o sloučení mobilního telefonu s komunikátorem, ale současně jako první kapesní počítač se systémem PalmOS má místo grafity běžnou qwerty klávesnicí.

Vladislav Janeček | 31

Nové mobily z kuchyně italského výrobce Drin.it

Nové mobily z kuchyně italského výrobce Drin.it

S telefony z dílny italského výrobce Drin.it se v ČR asi ještě nějakou dobu nesetkáme. Přitom se jedná o velmi zajímavé a líbivé modely, které firma chrlí jeden za druhým. Poslední novinky, které mladý italský výrobce vypustil jsou modely GSG 1800 a levnější GSG 500.

Marek Turoň | 12