Zlatá SIM: Tesco Mobile slaví a naděluje

Zlatá SIM: Tesco Mobile slaví a naděluje

Virtuální operátor Tesco Mobile brzy dosáhne dalšího milníku v počtu zákazníků a i při té příležitosti spouští soutěž Rok zdarma (www.rokzdarma.cz). Zúčastnit se jí mohou jak noví, tak stávající zákazníci. Noví tak, že koupí u této příležitosti vydanou zlatou edici SIM karet a setřou přiložený los (zda vyhráli, se dozví okamžitě). Stávající tak, že si dobijí kredit částkou minimálně 200 Kč, získají tak unikátní kód, který vloží na www.rokzdarma.cz a přidají tip na otázku. Nejbližší odpovědi každý týden vyhrají SMS a volání do všech sítí na rok zdarma. Takových odměn je celkem 100, soutěž startuje 17. září a končí 31. října.

Klepněte pro větší obrázek 
Limitovanou edici Zlaté SIM je možné pořídit v prodejnách Tesco, nebo na e-shopu Tesco Mobile.

Zajímavé je, že Tesco Mobile neuvádí, jaký že milník se to blíží. Metu 100 000 zákazníků už operátor oznámil v březnu. Že by teď byl na řadě dvojnásobek? Nebo rovnou čtvrtmilión? Měli bychom se dozvědět v příštích týdnech.

Témata článku: Tesco Mobile, Tesco, SIM, Mobil

Určitě si přečtěte

A co virtuálové v síti O2? Zpomalí, nebo zastaví internet?

A co virtuálové v síti O2? Zpomalí, nebo zastaví internet?

O2 po dosažení FUP limitu nezpomalí, ale rovnou zastaví internet. To už víte. Zajímalo nás, jak novinka ovlivní virtuální operátory působící v síti O2 (CETIN).

16.  6.  2016 | Kůžel Filip | 42

Konec 2× kreditu. Nová nabídka Tesco Mobile je slabá

Konec 2× kreditu. Nová nabídka Tesco Mobile je slabá

Tesco Mobile se teď bude chlubit rovnou čtyřmi výhodami za dobití! Musíte však zaplatit více a hlavně – ta zásadní výhoda z minulosti chybí…

23.  2.  2015 | Kůžel Filip | 131