Zuno má aplikaci i pro Windows 8.1

Zuno má aplikaci i pro Windows 8.1

Online banka Zuno, jediná bez fyzických poboček v České republice a na Slovensku, zpřístupňuje svou aplikaci také pro tablety, počítače nebo laptopy s operačním systémem Windows 8.1. Nabízí stejné funkce, se kterými se setkávají uživatelé chytrých telefonů při využívání platforem iOS, Android a Windows Phone. Zuno tím obsáhlo všechny relevantní operační systémy.

Klepněte pro větší obrázek

Mezi hlavní funkce patří kompletní finanční přehled zůstatků v grafu za posledních 12 měsíců, správa karet a kreditek prostřednictvím blokace a nastavování limitů, neustálý přehled finančních transakcí, založení účtu vyfocením občanského průkazu nebo lokátor bankomatů fungující na principu GPS a kamery v telefonu.

Se zvyšujícím se počtem zařízení s Windows 8.1 jsme nechtěli ukrátit jejich uživatele o možnost jednoduše spravovat své peníze pomocí nativní aplikace, kterou mohou používat na jakémkoliv tabletu, laptopu nebo počítači s Windows 8.1,“ říká František Cimbálik, specialista mobilního bankovnictví online banky Zuno.

Mobilní aplikaci Zuno si stáhlo už 70 000 uživatelů. Jen za rok 2014 stoupl počet jejích uživatelů o 60 procent. Od začátku roku 2014 provedli klienti prostřednictvím mobilního bankovnictví Zuno 250 000 transakcí v hodnotě více než dvou miliard korun.

"Zákazníci s platformami iOS nebo Android využívají aplikaci Zuno skoro dva roky. Považovali jsme však za nezbytné obsáhnout dnes všechny relevantní mobilní platformy a zajistit tak i uživatelům Windows 8.1 komfort při kontaktu s námi," popisuje Peter Lakata, ředitel online banky Zuno Česká republika

Android v listopadu: pokles starších verzí ve prospěch KitKatu

Témata článku: Tiskové zprávy